Çalışma Şeklimiz

SEO Çalışma Şeklimiz

Yaptığımız tüm çalışmalara bilhassa google bulma motoru güncellemelerine yönelik uyumlu olacak biçimde hiçbir yazılım kullanmadan tamamıyla beyaz seo taktiği ile çeşitli ipler üzerinden manuel olarak yapmaktayız.  Bu sayede bulma motorlarının seveceği iş yapısıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seo iş yapımız şu şekildedir; 
 Site Analizi seo


 Site Analizi 

Talebiniz doğrultusunda web sitenizin analizini yapıyoruz. Bu analiz doğrultusunda web sitenizin SEO şartlarına ve yapısına uyumlu olup olmadığına bakıyoruz. Bu tahlilde site içi SEO( On -Page SEO ) yapınız ve site dışı SEO ile almış olduğunuz backlinklere bakıyoruz. Belirtmiş olduğunuz anahtar kelimeler ile sıralamalardaki durumunuz ve rekabet tahlili yapıyoruz. Tüm bu tahliller sonucu olarak sitenizin SEO uygunluğunu ve dilediğiniz anahtar kelimeler ile aşağı yukarı ne civarı süre içerisinde önce sayfalarda olacağınızın raporunu çıkartıyor ve bunu sizinle paylaşıyoruz.

 Site İçi SEO Çalışması
 


 Site İçi SEO Çalışması


Web sitenizin site içi meta taglarını siteniz ve anahtar kelimeleriniz ile uyumlu duruma getiriyoruz. Bu çalışmada Title ( site başlığı ), description ( site izahı ), keywords ( anahtar kelimeler ) benzeri H etiketleri benzeri bir bir sürü meta taglarınızı tertip ediyor ve uyumlu duruma getiriyoruz. Sitenizde bu işlemler amaçlı panel bulunmuyorsa bu işlemi programcılarımız ile sitenizin hiçbir yapısını değiştirmeden meta taglar oluşturacak özel kodlar yazarak yapıyoruz.Backlink Calışması
  Backlink Calışması
Site dışı SEO ( Off-Page SEO )dediğimiz bu iş ile sitenizin temelden koordineli bir biçimde backlink inşasını yapıyoruz. Bu inşa çalışmasını balanslı ve dikkatli bir biçimde bulma motorlarının seveceği ve kurallara uyugun halinde yapıyoruz. Zira web sitelerinde tesiri kocaman meydana gelen backlink çalışmasının hata inşa edilmesi sonucu olarak cezai yaptırımı da bir o civarı fazladır. Bu konu konusunda ayrıntılı yorumlamayı SEO Çalışması isimli makalemizde ayrıntılı olarak açıklamıştık. 

Backlink çalışmasında mühim meydana gelen altın kaide bir bir sürü internet sitesinden değil bilhassa sitenizle ilgili , Pagerank ve alexa değeri düşük web sitelerinden backlink alımıdır. Zira backlink bir nevi, öbür web sitelerinin size referans olması ve link vermesidir. Ne civarı kalifiye web sitelerinden link alırsanız bulma motorları aracılığıyla o civarı kalifiye internet siteleri içinde yer alırsınız. Bu sayede bir kaç anahtar kelimeler ile yalnızca ana sayfanız ile değil tüm sayfalarınız çabuk indexleneceği amaçlı tüm sayfanızda konu başlıklarını konusunda kelimelerde bulma motorlarının netice sayfalarında çıkmaya başlarsınız. Bu sayede yalnızca ana sayfanız ile değil tüm aşağı sayfalarınız ile bulma sonuçlarında çıkarsınız. Buda daha çok kelime ile daha çok bulma sonuçlarında çıkmanız demektir.

Site dışı backlink çalışmasında düşük Pagerank değere sahip internet siteleri mahaline fazla yüksek Pagerank sitelerinden, edu sitelerden ve gov uzantılı sitelerden sitenize link alım çalışmaları yapmaktayız. Tüm toplumsal basın sitelerinde sitenize özel çalışmalar inşa ederek ilgili sayfalar açıyoruz. Tüm bu çalışmalar sonucu olarak bilhassa google benzeri bulma motorları sitenizin kalite puanını yükselterek kısa zaman içerisinde en organik biçimde anahtar kelimeleriniz ile önce sayfalarda çıkmasını sağlıyoruz. Yapılmış Olan iş ne civarı natürel ve kalifiye olursa önce sayfalarda o civarı daimi olursunuz. Bu sebeple kısa müddetli yapılmış olan SEO çalışmalarının size faydasından bir sürü zararı olacağını unutmayınız.

Sosyal Medya  (Toplumsal ) Basın Çalışması


Sosyal Medya  (Toplumsal ) Basın Çalışması 


Son vakitlerde bilhassa facebook, youtube ve twitter benzeri bir bir sürü toplumsal basın siteleri açılmaya başlanmıştır. Bu siteler en çok ziyaret meydan , sehpa üstü bilgisayarlar dışarısında tablet ve gsm telefonu ile herkesin her zaman kullandığı uygulamalar haline dönüşmüştür. Bu sebeple toplumsal basın sitelerinin SEO üstünde tesiri hem bir sitenizin tanıtımı hemde site ziyaretçi kitlesi durumundan mühim bulunmaya başlamıştır. Sitenize özel yapacağımız toplumsal basın çalışmalarıyla tüm toplumsal basın siteleri uygulamaları üzerinden sitenizin tanıtımını inşa ederek daha çok kitleye hizmetinizi tanıtmış oluyoruz.


seo rapor
 

 Rapor 

Yaptığımız tüm çalışmalarda saydam olduğumuz amaçlı yapılmış olan tüm bu çalışmaları, sıralamalardaki nihai durumunuzu haftalık olarak size rapor olarak sunuyoruz. Web sitenizi bize emanet etmekte ve haftalık olarak raporlarınızı okuyorsunuz o civarı .